Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Sort by:
 • Podkłady pod ciasto (białe, cienkie)

  Klasyczne białe podkłady sprawdzą się raczej przy lżejszych tortach. Są lekkie, niedrogie i wytrzymałe – wierzchnia warstwa nie przyjmuje wilgoci i tłuszczu. Dostępne w standardowych średnicach.

 • Podkłady pod ciasto (złote, gładkie)

  Najbardziej klasyczne podkłady, które stosuje się do pakowania i eksponowania wypieków. W średnicach od 18 cm do 28 cm, jedna ze stron jest złota, a druga pokryta srebrną warstwą. Dzięki temu obie są odporne na tłuszcz i wilgoć. W większych rozmiarach, złota powłoka występuje jednostronnie, ale za to karton jest nieco grubszy.

 • Podkłady pod ciasto (złote, karbowane)

  Te podkłady z tektury litej, idealnie sprawdzą się przy nieco lżejszych tortach i ciastach. Lekko pofalowane brzegi wyglądają bardzo estetycznie, a powłoka chroni przed plamami z tłuszczu. Jako jedyne dostępne są nawet w najmniejszej, 16 cm średnicy.

 • Podkłady pod torty 3mm (grube, złote, karbowane)

  Jeśli zastanawiasz się, czy upieczony tort uda się bezpiecznie przetransportować – wybierz ten podkład o wysokiej gramaturze i grubości aż 3 mm. Laminat z polietylenu zapewni ochronę pudełka przed wilgocią i tłuszczem, a pofalowane brzegi, elegancki charakter ekspozycji. Możesz wybierać spośród wielu rozmiarów.

 • Tacki pod tort 3mm (grube, złote, karbowane)

  Duże torty, np. takie typu „książka”, zasługują na solidną podstawę. Zapewnisz ją dzięki naszym grubym, bo aż 3mm podkładom. Złoty kolor i pofalowane brzegi gwarantują estetykę, a powłoka z folii zabezpieczającej – ochronę przed tłuszczem i wilgocią.

 • Tacki pod tort z tektury falistej (grube, złote)

  Tacki z tektury falistej to niezbędny, lekki podkład do pudełek o różnej wielkości. Z zewnątrz pokryte są estetycznym, złotym laminatem.

 • Tacki pod tort z tektury litej (złote)

  Tacki z tektury litej pięknie wyeksponują torty i ciasta. Dodatkowo, dzięki powłoce niewchłaniającej tłuszczu, możesz bez obaw o plamy umieścić swoje wypieki w pudełkach.